Zarabiaj w sieciach dystrybucji

          W obecnych czasach kreowane są różne sposoby sprzedaży. Standardowa sprzedaż sklepowa nie jest wydajna dla produktów o specyfice nakierowanej na podwyższenie świadomości kupujących. Nowym podejściem jest sprzedaż poprzez współtworzenie kanałów dystrybucji. Daje ona duże możliwości zarobkowania oraz zmniejszenia kosztów zakupu wysokiej klasy produktów, niedostępnej w normalnych sklepach.

         Jakie są różnice między sprzedażą bezpośrednią a współtworzeniem kanałów dystrybucji? Ogromna. Sprzedaż bezpośrednia wymaga dużych nakładów czasowych i staje się coraz mniej wydajna przy obecnym nasyceniu rynku. Współtworzenie sieci dystrybucji jest o wiele mniej czasochłonna, a przez to bardziej wydajna. Wydajność przekłada się na dwa rodzaje zysku: zakupienia produktów po tańszych cenach, ceny o 40% tańsze niż u przedstawicieli, oraz prowizji.

         Umowy przy tym są niezobowiązujące. Tzn. nie obligują do sprzedaży danej ilości, nie nakładają warunków wypłaty pieniędzy. Co najważniejsze w każdej chwili możemy z nich zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

        Nie będę pisał o zarobkach, ponieważ nie od razu będziemy zarabiać tysięcy ale jak najbardziej dorobimy sobie do pensji. Z czasem jednak przy sprzyjających warunkach możemy dojść do momentu, w którym tylko ten środek zarobkowania pozwoli nam na bezstresową egzystencję.

         Mogę zaproponować współtworzenie dystrybucji dla marki:

  • Colway – dystrybutora kosmetyków, ze szczegółami można zapoznać się na stronie colway.net.pl,
  • Hydropure – dystrybutor filtrów do wody, ze szczegółami można zapoznać się na stronie www.hydropure.com.pl

         Jeżeli jesteś zainteresowany/-a informacjami zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktu. Oferuję szkolenia oraz prezentację w formie szkoleń internetowych. Bez wychodzenia z domu zobaczysz o co chodzi i w domowym zaciszu, bez nacisków, podejmiesz decyzję czy warto podjąć te wyzwanie.

         Ale co to ma wspólnego z dochodem pasywnym? Przecież to jest tematyką tego bloga. Otóż budując swój zespół lub pozyskując klientów, a przy produktach powyższych firm to nie jest trudne, możesz wypracować znaczny dochód pasywny i uzyskać tak upragnioną samodzielność finansową. Czym różnią się polecane przeze mnie firmy od innych mlm? Tym że inne systemy promocji mogą z dnia na dzień zniknąć a z nimi również nasze pieniądze i czas zaangażowany w budowanie biznesu, a te pozostaną ponieważ mają swoją historię, majątek a co najważniejsze są producentami – a więc zależy im na zbywaniu towaru a nie szybkim zarobku.

0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *