Wor(l)d GMN – nowości z Bubaju

Na spotkaniu w Dubaju, Fabio Galdi i członkowie zarządu potwierdzili dawno oczekiwane nowości. Nowości które zawitają do nas jeszcze w czerwcu 2013 roku.

Najważniejsza informacja to umożliwianie zarabiania na AdKash osobom na pakiecie MASTER za wyświetlone reklamy na telefonach! Jednym słowem pomału AdKash zaczyna przynosić dochody i jest to przyczynek do uruchomienia pełnej funkcjonalności, na którą czekamy już prawie pół roku.

Pojawi się nowa odsłona Diamond Phone II wyposażona w 4 rdzeniowy procesor, kamerę HD 12 mpx, 8GB wewnętrznej pamięć. A to wszystko w super-cienkiej obudowie 8mm.

Sala konferencyjna zostanie rozszerzona do 1000 osób a taryfa z nieograniczanymi minutami będzie po 45$.

Dodatkowo pod koniec miesiąca ruszy Affilate Store – sklep internetowy, dzięki któremu będzie można zarabiać na oferowaniu produktów World GMN.

Zmieniono zasady miesięcznej kwalifikacji. Od teraz będzie w nią wchodziła cała sprzedaż (wcześniej były to tylko pakiety rozmów lub wideokonferencje). Jednak od teraz trzeba będzie zdobyć 20 CV (dotychczas CV).

Doszedł nowy miesięczny bonus w wysokości 1$ w słabszej nogi od certyfikatu elektrowni fotowoltaicznej, który nie jest uzależniony od kwalifikacji miesięcznej.

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *