Wor(l)d GMN – inwestycja w panele fotowoltaiczne

     Wor(l)d GMN wchodzi w kolejne rozwojowe obszary biznesowe o dużych stopach zwrotu. Taką inwestycją na pewno są elektrownie fotowoltaiczne czyli słoneczne. Firma planuje budowę 10 elektrowni każdej o mocy 1,2 MW składającej się z 5000 paneli 240W. Elektrownie będą zlokalizowane w Rumunii co gwarantuje ciągłe nasłonecznienie oraz niskie ceny zakupu ziemi.

     Firma zakupiła firmę budującą elektrownie oraz informatyczną, która jest odpowiedzialna za wykonanie aplikacji internetowej do zarządzania inwestycją.

     Kupując panel otrzymujesz certyfikat potwierdzający własność oraz roczny zwrot na poziomie 15-20%. Tego nie uzyskasz w żadnym banku.

     Jeden panel kosztuje $ 1200. Przy czym musisz na początku wykupić przynajmniej pakiet Affiliate za $ 39 za wejście do systemu. Jeżeli zdecydujesz się na polecanie możliwości zarobków możesz wejść na pakiet MASTER POWERSHARE i zarabiać dodatkowo z pakietów zakupionych przez poleconych. Dostaniesz wtedy $100 za każdy sprzedany panel oraz $2 co tydzień za każdy panel w słabszej nodze.

Jeżeli chcesz więcej informacji wyślij zapytanie:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *