Starlife – Multi Star – kompleksowy zestaw składników odżywczych

MULTI STAR
MULTI STAR

    W czasach których żyjemy żywność posiada coraz to mniej składników odżywczych. Fakt ten jest związany z przemysłową produkcją żywności, która doprowadziła do wyjałowienia gleb. To poprzez cały łańcuch pokarmowy prowadzi do obniżenia wartości odżywczych nie tylko roślin ale i też mięs i szeroko pojętego nabiału.

    Jakie skutki społeczne wynikają z takiej sytuacji. Na pewno to otyłość. Ta ukryta oraz widoczna. Wynika to z faktu niedostarczenia odpowiednich składników w diecie. Taki stan rzeczy prowadzi do zwiększenia apetytu, który w większości zaspokajany jest tzw. zapychaczami jak chipsy, frytki, kebaby czy “szybką żywnością”.

    Nie daj się. Zrób coś dla siebie – wybierz Multi Star, który zawiera wszystkie ważne dla organizmu człowieka składniki odżywcze: 67 minerałów i pierwiastków śladowych, 11 witamin, 16 aminokwasów oraz 3 główne grupy enzymów. Dostarczenie ich do organizmu spowoduje że organizm nasyci się, więc nie będziesz odczuwał dużego łaknienia. Przy okazji nastąpi jego oczyszczenie oraz zwiększenie wydolności.

    Cena Multi STAR to 408 zł. Przy rejestracji jako klient VIP istnieje możliwość skorzystania z promocji 14%, a przy większych zakupach nawet 28% – zakup jednorazowy 3 szt.

    Suplement spożywamy 2 razy dziennie w ilości 15 ml. Butelka starcza na około 1 miesiąc.

 

  Zapraszam do zakupu

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Miasto

Temat

Treść wiadomości

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?