Starlife – ciekawy mlm z wysokimi zarobkami

    Z dużym zainteresowaniem przyjrzałem się produktom oferowanym przez Starlife (firma czeska, która działa na rynku europejskim ponad 10 lat). Produktów w ofercie jest naprawdę duża ilość także osoby przy pierwszym kontakcie wprawione są w zawrót głowy. Całe szczęście że nie ma problemu aby przedstawiciel Starlife zadzwonił i poradził jaki wybrać. Co więcej przedstawicielami są osoby, które działają w mlm od lat, przez co rada jest fachowa.

     Po zapoznaniu się z ofertą zapoznałem się z planem marketingowym. Planem który oferuje duże zarobki przedstawicielom i to nawet na najniższych pakietach startowych. Planem bez binarek, tutaj mamy plan liniowy. Już samo zapraszanie przedstawicieli generuje duże zyski w stosunku do pakietu – 25%. Dalej mamy zniżki na zakup produktów do 28% przy pakiecie za 890 zł. Co więcej dla osób zaangażowanych są premię za obrót grupy, premia samochodowa.

     Rozmowa z liderami przekonała mnie do poważnego zastanowienia się nad wejściem w ten biznes. Dlaczego? Ponieważ podejście jakie mają prowadzi do szybkiego wzrostu grupy, jej obrotu. Wszystkim zainteresowanym prześlę z przyjemnością szczegóły.

     Zapraszam do kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Miasto

Temat

Treść wiadomości

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?