Melaleuca ekologiczny sklep

Czy jesteś eko?

Czy znasz kogoś kto używa produktów ekologicznych?

Czy jedyną rzeczą która ogranicza Ciebie aby prowadzić ekologiczny dom jest cena?

Właśnie dla Ciebie powstała sieć sprzedaży produktów ekologicznych, która poprzez regularne zamówienia może zaproponować członkom zamkniętej, elitarnej grupy specjalne ceny na produkty ekologiczne.

Czy wiesz ile wydajesz co miesiąc na produkty codziennego użytku, takie jak: pasta do zębów, mydło, płyn do mycia naczyń, proszek do prania, płyn do płukania, odplamiacz, krem do rąk, balsam po goleniu, dezodorant, szampon, odzywka do włosów, witaminy, suplementy czy kostki do zmywarki?

Wg GUS przeciętna rodzina wydaje od 250 do 450 zł na comiesięczne zakupy. Czy nie chciałbyś wydawać tą kwotę przeszło 3000 zł rocznie na dobre produkty i to w cenach nie detalicznych, jak dotychczas, a w cenach hurtowych? Jak myślisz jaką kwotę udałoby się tak zaoszczędzić? Podpowiem 1000 zł, a może więcej?

Taką możliwość daje Ci Melaleuca, która dla klientów uprzywilejowanych, zakupujących regularnie produkty, proponuje 30-40 % zniżki na produkty eko, zwrot pieniędzy za każde zakupy w wielkości 20% oraz przy zamówieniach powyżej 41 pkt. zwrot kosztów przesyłki (36 zł). Czy coś takiego jest było do pomyślenia?

Poniżej przedstawiona zostały linie produktów Melaleuca:

  • seria “ECOSENSE” – naturalne i bardzo skuteczne środki czystości,
  • seria “Bath and Body” – naturalne kosmetyki,
  • luksusowa seria profesjonalnych kosmetyków “Sei Bella”,
  • witaminy, zdrowa żywność funkcjonalna czy suplementy diety z serii “VITALITY”.

 

Aby stać się członkiem elitarnej grupy Melaleuca należy wykonywać comiesięczny zakup za przynajmniej 35 pkt. (pkt. to średnio od 6-8 zł w zależności od produktu). Poniżej zamówienie za 41 pkt, czyli ze zwrotem w kolejnym miesiącu kwoty 36 zł za przesyłkę.

Melaleuca zamowienie 41

Skontaktuj się z przedstawicielem Melaleuca w celu rejestracji, do której koniecznie musisz posiadać:

  • kartę płatniczą – za pomocą której będzie pobierana opłata za zamówienia,
  • konto bankowe – na które będzie wpływać prowizja.

Danych płatniczych nie podajesz przedstawicielowi, a wprowadzasz samodzielnie kończąc rejestrację.

Uwaga: będąc członkiem elitarnej grupy masz możliwość otrzymywania bonusów od klientów poleconych osobiście jak i innych przedstawicieli. Więcej informacji otrzymasz po przesłaniu zapytania w formularzu.

 

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?