JM Ocean Avenue – skład 2 minute miracle gel

2 minute miracle gel podbił serca mieszkańców ameryk oraz Azji. Nadszedł czas na Europejczyków. To dzięki nam Europa pozna ten produkt, który już jest dostępny w Polsce. Osobiście używa go moja żona i ja go stosuję i powiem bez ogródek że działa 🙂

2 minutowy cudowny żel
2 minutowy cudowny żel

Co zawiera cudowny żel:

1. Wyciąg z Aloesu – jeden z najbardziej popularnych składników kosmetycznych, posiada właściwości pozwalające jej rozwijać się w warunkach pustynnych – jednych z najtrudniejszych do zaadoptowania. Te same właściwości maja ogromny wpływ na naszą skórę. Dzięki unikalnemu sposobowi zbierania, aloes który wykorzystujemy w naszych produktach jest najwyższej jakości. Bądź gotowy na aloesową „eksplozje”, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

2. Antarcticine:
Odkryty w 1988r. związek pozyskany z planktonu, który rozwija się w arktycznych wodach Arktyki. Składnik ten zapewnia ochronę mikroorganizmom żyjącym na dnie lodowca. Dzięki Antarcticine plankton może rozwijać się w środowisku ekstremalnym, gdzie żadna inna roślina nie miałaby szans na przetrwanie. Wyobraź sobie, że te fenomenalne właściwości bio-ochronne oraz głęboko nawilżające są w naszym produkcie!

3. Spirulina – wyciąg z niebiesko zielonej Algi:
Spirulina to niebiesko zielona alga o właściwościach odżywczych i pielęgnacyjnych. Nasze algi hodujemy w jednym z najbardziej bogatych w minerały miejscu na ziemi – tj. Klamath Lake – Oregon. Alga jest bogata w aminokwasy i minerały, dzięki czemu z powodzeniem umożliwia nawilżenie, gojenie i regeneracje skóry oraz wpływa korzystnie na poprawę krążenia. Wszystko to ma wpływ na zdrową i promiennie wyglądającą skórę.

Cena 2 minute miracle gel: dla stałych klientów i ambasadorów JM Ocean Avenue to około 42$ za sztukę (przy zamówieniu 2 szt.).

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?