argangroup.pl – produkty Arganowe

Już w niedziele 15 września 2013 roku rusza nowy sklep internetowy z produktami na bazie oleju arganowego. Olejek pochodzi z Maroka. W początkowej fazie będzie można zamawiać sam olejek kosmetyczny. Później stopniowo będą dodawane kolejne produkty:
– olejek spożywczy,
– chusteczki nawilżone olejem arganowym (dla niemowląt i do demakijażu),
– kremy do ciała (taki ogólny),
– kremy do pielęgnacji piersi,
– produkt na trądzik – taki dla młodszych,
– serum z olejem arganowym i ekstraktem z płatów róży na “pajączki żylne”,
– szampon, balsam do ciała i odżywka.

     Do 16 września 2013 roku możemy zalogować się i skorzystać z bonu z superkodem, który upoważnia nas do dożywotniej 15% zniżki na zakupy w sklepie.
————————————————————
     O produkcie – nieoficjalne dane od właściciela sklepu:

Olejek posiada aż 5 certyfikatów potwierdzających jego czystość i jakość. Już więcej nie można uzyskać :). Pakiet startowy, jaki będziemy mogli zakupić po 15-tym września będzie zawierał 3 produkty:

– olejek arganowy z atomizerem 50 ml,

– 2 szt rollon / 2 x 1o ml/.

Cena regularna pakietu to 65 zł, cena dla partnera, który zarejestruje się w okresie promocyjnym to 55 zl 25 gr.

 ————————————————————

Program partnerski przedstawia się następująco:

argangroup.pl - Program partnerski
argangroup.pl – Program partnerski

 

Poziom określa w jak dalekiej referencji znajduje się dany klient w strukturze zakupowej względem osoby stojącej na szczycie swojej grupy. Na poziomie 1 znajdują się osoby bezpośrednio wprowadzone do grupy zakupowej. Na poziomie 2 znajdują się osoby wprowadzone bezpośrednio przez klientów znajdujących się na 1 poziomie. Kolejne poziomy tworzą się analogicznie do poprzednich. Maksymalny poziom w danej grupie to poziom 6.
     Aktywny Klient : jest to osoba która w przeciągu ostatnich 6 miesięcy zrobiła zakupy na łączną kwotę co najmniej 55 zł .
     Poziom rabatowy: Aby osoba posiadająca swoją grupę zakupową mogła czerpać zyski z zakupów wygenerowanych przez osoby znajdujące się na poszczególnych poziomach musi posiadać na poziomie 1 odpowiednią ilość aktywnych klientów.

————————————————————

Przykład:

dana osoba posiada 17 Aktywnych Klientów na Poziomie 1 osiąga 4 Poziom Rabatowy. Dzięki temu czerpie zyski od 1 do 4 Poziomu wg danego % od zakupów wszystkich osób znajdujących się kolejno na Poziomie 1, 2, 3 i 4. Warunkiem do wypłaty wykup własny w nie dalej niż miesiąc wstecz na poziomie 55 zł.

————————————————————

System będzie automatycznie informował osoby o tym, że jeśli w danym miesiącu zrobi wykup własny to otrzyma określony rabat (kwota rabatu będzie podawana dokładnie na dzień wysłania takiego maila obliczona na podstawie zakupów wygenerowanych w niższych liniach) .

System będzie również informował o możliwości zwiększenia rabatu poprzez polecanie osób bezpośrednio celem spełnienia kryterium przejścia do wyższego poziomu rabatowego.

Przykład:

osoba posiada 17 Aktywnych Klientów na poziomie 1 o osiąga 4 Poziom Rabatowy. Z poziomów od 1 do 4 otrzyma już prowizję w wysokości 1500 zł. Na poziomie 5 ma taką ilość osób, które zrobiły zakup, iż dodatkowo otrzymałaby tylko z tego poziomu 800 zł. W takiej sytuacji system podpowie, aby polecić dodatkowo co najmniej 3 osoby na Poziomie 1 które zrobią zakup za 55 zł, aby wyciągnąć osoba awansowała na 5 Poziom Rabatowy i tym samym otrzymała dodatkowe 800 zł.

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?