Statystki za sierpień 2012 – AdTaily.pl

          Minęły 2 tygodnie i został naliczony zarobek za sierpień 2012. Kwota prawie 4 złoty nie jest zbytnio dużym zarobkiem. Ale na początek i tak lepszym niż za wyświetlenia, ponieważ tam nie było żadnego zlecenia. Po analizie klików na stronie zmieniłem umiejscowienie reklamy z prawego boku na nagłówek. Mam nadzieję że w przyszłym miesiącu kliknięć będzie więcej.

         Nie jest to kwota, która pozwoli na osiągnięcie dochodu pasywnego. Jednak pozwoli na utrzymanie serwisu www oraz całej otoczki związanej z jej funkcjonowanie, tzn. reklamy oraz promocji.

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

2 thoughts on “Statystki za sierpień 2012 – AdTaily.pl

  praca w internecie forum

  (6 grudnia 2012 - 7:56 pm)
  0

  Oby nastepne notki byly tak interesujace jak ta! Nie spodziewalam sie takiego podejscia do tego tematu. Bede tu zagladac i sprawdzac, czy pojawilo sie cos nowego.

  Tomek Pilipiuk

  (8 grudnia 2012 - 9:07 pm)
  0

  Świetny wpis, jestem pod mega wrażeniem. Ciebie też mile zaskoczy to, co znajdziesz na http://zarabianienaplikach.pl/ (Sposob zarobku za pomoca aplikacji InstallC z mojego reflinka). Koniecznie spróbuj swoich sił w tym innowacyjnym programie partnerskim, a spełnisz swoje marzenia, w zdobyciu których Twoją jedyna przeszkodą jest brak odpowiedniej sumki na bankowym koncie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *