Studencie, emerycie, bezrobotny, pracowniku zarabiaj ze Starlife

     Może jesteś studentem, bezrobotnym, a może emerytem. Nawet jak masz pracę, może czujesz że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Pomyśl czy nie czas wykorzystać nowe metody zarabiania jakie daje Ci internet oraz marketing społecznościowy. Nie musisz rzucać wszystkiego możesz stopniowo zdobywać wiedzę i umiejętności, aby za rok, może dwa lata stać się niezależnym finansowo człowiekiem. Ja wiem jak to zrobić z Starlife, firmą która zmienia świat na zdrowszy i bogatszy.

    Po zmianach w planie marketingowym Starlife, śmiem twierdzić, wysuwa się na czołówkę mlm pod względem zarobków i możliwości rozwoju. Oceń sam:

Zarobki w Starlife
Zarobki w Starlife

      Zacznijmy od końca: zarobek 4100 zł. Wow. Wystarczy jak na początek. Ale co trzeba zrobić aby zarobić taką sumę?

      Po pierwsze należy zostać przedstawicielem Starlife. Bez tego ani rusz.

     Należy wykonywać comiesięczne zakupy za 200 PV, czyli około 800 zł (wartość towaru 1200 zł przez pierwsze 4 miesiące, później 2400 zł – Longevity 65 %). Odsprzedając produkty klientom, których znajdziemy zarobimy od 400 zł do max 1600 zł. Jeżeli nie stać Cię na taki wydatek masz jeszcze możliwość zakupu za około 300 zł, jednakże zniżkę 65% otrzymasz dopiero po 8 miesiącach.

     Dodatkowo mamy możliwość zapraszania osób do współpracy. Za każdą osobę, która wykupi pakiet przedstawiciela, zarobimy 70 zł prowizji. A z grupy którą stworzą zaproszone osoby dostaniemy kolejne około 600 zł z comiesięcznego obrotu.

     I jeszcze jedno przy grupie która zakupi 2000 PV miesięcznie kwalifikujemy się do bonusu samochodowego, czyli otrzymamy samochód do dyspozycji, którego koszt leasingowania wynosi około 1200 zł.

     Podsumowując zarobimy 2900 zł w gotówce oraz 1200 zł jako wartość otrzymanego do użytku samochodu. Czy to jest warte Twojego wysiłku? Sam zdecyduj. Ja już działam 🙂

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?