08. Tworzymy stronę – pozycja w google c.d.

          Minęło kilka dni i już widzimy rezultaty naszej pracy. Przy 2 artykułach, zaznaczam tylko dla słów kluczowych: budujemy, strona i www w google.pl jesteśmy na 37 pozycji. Jak to sprawdzić?

         Po prostu w przeglądarkę wpisujemy słowa kluczowe, wywołujemy przeglądarkę, a po pokazaniu się wyników szukamy Ctrl+F adresu naszej strony w wynikach. Prosty sposób i niezawodny. Można zastosować również strony z wbudowanymi skryptami do określania pozycji. Jednak z moich doświadczeń nie są one zbyt rzetelne.

Tabelka podsumowująca naszą pracę:

Czynność Przeznaczony czas Wydane pieniądze
 1. Wymyślenie nazwy + domeny 2 godz. 25 zł (0 zł)*
 2. Zakup serwera 2 godz. 120 zł (0 zł)*
 3. Wybór silnika 2 godz. 0 zł
 4. Instalacja CMS-a 2 godz. 0 zł
 5. Konfiguracja strony16 godz. 0 zł
 6. Google webmaster 2 godz. 0 zł
 7. Google pozycjonowanie 1 godz. 0 zł
 8. Google pozycjonowanie c.d. 1 godz. 0 zł
0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

2 thoughts on “08. Tworzymy stronę – pozycja w google c.d.

  zarabianie z google

  (7 grudnia 2012 - 8:57 am)
  0

  Mam nadzieje, ze w najblizszym czasie pojawia sie tu jeszcze podobne notki, bo temat jest bardzo ciekawy, a sam tekst bardzo milo i latwo sie czyta. Bede tu zagladac, na pewno. Dzieki za caly wklad pracy w napisanie tekstu.

  ThOmas

  (23 grudnia 2012 - 4:37 pm)
  0

  Znajomy polecił mi tenże blog i miał w stu preatnocch rację, iż warto zaglądać na niego często, dlatego, że pojawiają się wartościowe newsy. Tylko nie jestem pewny dlaczego, lecz stronka internetowa www mi się nieco mozolnie wczytywała ;/ Jakieś kłopoty z hostingiem ? Tak przy okazji pragnę Ci zaproponować kooperację Tak dokładnie tak. Musisz na stronę www i dodatkowo zapiszesz się na darmową prezentację. Nie zmarnuj takiej okazji. Zwłaszcza, iż to Cię kosztuje 0zł.

Komentarze są wyłączone.