Multi level marketing nie ma granic

Czy ktoś zastanawiał się jaki zasięg ma jego biznes mlm? Pewnie nie. Prawda jest taka że nie ma granic, a jedynym wymogiem jest podstawowa znajomość języka angielskiego. Ktoś powie że to za mało. Ja twierdzę że w czasach tak dobrych translatorów możemy szybko i bez biegłej znajomości zamieścić treści w języku angolskim. Ja osobiście korzystam z http://www.translatica.pl .

A teraz o mlm. Wyobraźmy sobie że rynek Polski mlm to około 75 tysięcy przedstawicieli. Wydawało by się to dużo jednak aktywnych przedstawicieli jest kilkadziesiąt procent. A rynek światowy? Tutaj przedstawicieli liczymy nie w tysiącach a w milionach.

Teraz wyobraź sobie że Twój link polecający trafia na zainteresowanie i nagle zdobywasz zainteresowanie kilkuset osób. Wspaniale prawda.

Jak to zrobić? Trwają obecnie prace promocyjne nad wersją angielskojęzyczną strony o mlm. Efekt możesz zobaczyć pod adresem social-mlm.com . Zapraszam do logowania, zamieszczania blogów, wpisów oraz linków. Zasada działania jest identyczna jak na e-mlm.pl więc w obsłudze nie powinieneś mieć problemu.

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *