POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Jakie dane są przechowywane w serwisie e-mlm.pl?

W serwisie nie przechowujemy danych osobowych, tzn. takich na których podstawie można jednoznacznie wskazać użytkownika.
Dane przetwarzane:
– podawane w czasie rejestracji,
– dane podawane w czasie w kontaktu z użytkownikami,
– dane podawane w czasie w kontaktu z obsługą strony.

2. Do czego będą wykorzystywane wprowadzane dane w serwisie e-mlm.pl?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych w serwisie podmiotom trzecim. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia zalogowania się do naszego systemu.
Jeżeli użytkownik zapisał się do Newsletter’a, wykorzystamy dane kontaktowe w celu wysłania naszego Newslettera. Użytkownik zostanie każdorazowo zapytany czy chce otrzymywać Newsletter. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem, a serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane zapytania.
W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, dane mogą być udostępnione organom wymiaru sprawiedliwości.

3. Jak wygląda kontakt ze strony e-mlm.pl?

Jeżeli użytkownik zapisał się do Newsletter’a, wykorzystamy dane kontaktowe w celu wysłania naszego Newslettera. Użytkownik zostanie każdorazowo zapytany czy chce otrzymywać Newsletter.

4. Zmiana polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

0