Oxwall portal społecznościowy

        Witam,

po przeanalizowaniu kilkunastu portali społecznościowych wybrałem ten, który jest najbardziej elastyczny i co ważne za darmo. Wybór był jednomyślny oxwall. Nie ma może i wersji polskiej, tzn. tłumaczenia, ale te mogę udostępnić pod małym warunkiem. Mogę także za małą odpłatność pomóc w konfiguracji lub też udostępnić własny serwer. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

administrator

 Ważne:

na dzień 2 stycznia 2018 rezygnuję z oxwall, ponieważ nie jest on rozwijany od prawie roku, wybrałem wordpressa z bbpress jako godnego zastępce wcześniejszego rozwiązania,

0

4 thoughts on “Oxwall portal społecznościowy

  zarabianie przez google

  (6 grudnia 2012 - 9:00 pm)
  0

  Nie spodziewalam sie, ze spedze na tym stronau tyle czasu, ale stalo sie. Swietne notki, swietny strona, na pewno jeszcze wiele razy tu zajrze. Czyta sie to wszystko wspaniale.

  Tomasz

  (8 grudnia 2012 - 7:52 pm)
  0

  Chcesz wiedzieć, jak zarabiać na uploadzie plików? Pewnie zawsze myślałeś, że to niemożliwe. A jednak! Wejdź na moja stronę http://zarabianienaplikach.pl/ (Sposob zarobku za pomoca aplikacji InstallC z mojego reflinka) i przeczytaj moją historię, a przekonasz się, ze właśnie odnalazłeś swoje nowe źródło dochodu.

  TomekD

  (14 marca 2013 - 8:38 pm)
  0

  Bardzo chętnie poznam warunki pod jakimi można pozyskać to tłumaczenie do oxwall-a poza oczywiscie dozgonna wdzięcznością i cowieczornym wspominaniem pozyskanej pomocy.

  pozdrawiam

  TomekD

  Krzysztof Rapacz

  (26 marca 2013 - 4:45 pm)
  0

  witam,

  stworzyć stowarzyszenie, które na drodze prawnej będzie ścigało takie praktyki,
  to mój zamysł na kolejne lata,
  zapraszam do współpracy https://www.e-mlm.pl

Komentarze są wyłączone.