Szukamy przedstawicieli regionalnych

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży sieciowej zwanej także wielopoziomową czy też społecznościową lub też chcesz takie doświadczenie chcesz nabyć zapraszam Ciebie do nowego projektu, który właśnie rusza w naszym kraju.

Produktem jest olej konopny, który jest oferowany pod marką Oleum konopne. Jak na razie jest to produkt niszowy, więc potencjał rozwoju jest ogromny w kraju, Europie czy na całym świecie.

Na chwilę obecną budowany jest szkielet organizacji oparty na przedstawicielach regionalnych oraz lokalnych. I Ty możesz zostać przedstawicielem i budować biznes z nami.

Czym się wyróżnia nasz biznes? Kierujemy się dewizą, że w mlm należy zarabiać pieniądze od samego startu. Dlatego też u nas już od samego początku masz możliwość uzyskania 20% bonusu od pierwszych zakupów oraz 50 zł od rejestracji zakończonej zakupem. Awanse są uzależnione od historycznej sprzedaży. I nie ma wymogu kupowania nadmiarowych ilości produktów, ponieważ wychodzimy z założenia, że produkt jest dla ludzi a nie przedstawicieli.

 

Zacznij współpracę już dzisiaj

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?