1. Kurs multi level marketing – pierwsze ważne pytania – na podstawie Synergy

          Na początku swojej drogi w mlm (multi level marketing) zastanów się nad tym co i gdzie chcesz robić w najbliższej przyszłości. Ja proponowałbym tą przyszłość określić na rok, góra dwa lata do przodu. Ważne są tu kwestie związane z karierą zawodową, czy chcesz pracować na siebie, być odpowiedzialnym szefem i pracownikiem w jednej osobie, planować sobie urlop i czas pracy, jednym słowem być niezależnym.

     Jeżeli stwierdziłeś że to jest to zastanów się jaki mlm jest odpowiedni dla Ciebie. Czy dobrze czujesz się w branży wellness, reklamy czy może finansach. To kluczowa decyzja, od której zależeć będą Twoje dochody i co najważniejsze zaangażowanie. Pamiętaj żeby wybrać te produkty czy usługi, które sam byś chciał/a używać. Jeżeli masz na to fundusze zrób zakup próbny i na własnej skórze zobacz “czy to działa”.

     Nie sam jednak produkt czy usługa jest ważna. Zwróć uwagę na liderów, z którymi będziesz współpracować, ponieważ to od nich w głównej mierze będzie na początku zależał Twój sukces. To oni powinni Tobie pomagać, wspierać w ciężkich chwilach zwątpienia oraz pokazywać w jakim kierunku masz podążać aby odnieś sukces.

       Jeżeli stwierdzimy że wybór jaki wykonaliśmy nam pasuje to znaczy że nadszedł czas na kolejny krok, którym jest rozplanowanie swojej ścieżki na papierze lub jak kto lubi komputerze. Ja rozpisałem swoje poczynania na najbliższy kwartał. Po tym czasie sprawdzam co zrobiłem i co jeszcze muszę zrobić. Określam kolejne cele, pozbywam się tych mniej istotnych. Takie podejście pozwala mi na weryfikację swojej pracy i skupieniu się na ważnych kwestiach oraz rezygnacji z tych nic nie wnoszących w biznes.

>>>>>>>>>>>> Mój wybór Synergy

     To że chcę być niezależny wiedziałem od dawna. Próbowałem różnych systemów, jednak stwierdziłem że czas postawić na najlepszy mlm oraz najlepszą grupę. Wybrałem Synergy WorldWide. Co przeważyło? Produkt niepowtarzalny oraz jednocześnie różnorodny: ProArgi 9 Plus, PhytoLife oraz Mistify.

     Ale to nie przeważyło. Ważne było to co oferuje grupa do której zostałem zaproszony. Rozwija się ona najszybciej w Polsce, co oznacza że wykorzystując jej doświadczenia możesz osiągnąć sukces. I co ważne grupa to nie jeden lider.

0

Post Author: Krzysztof

Razem możemy odnieś sukces. Osobno nic nie wskóramy. Zawsze należy o tym pamiętać ?

2 thoughts on “1. Kurs multi level marketing – pierwsze ważne pytania – na podstawie Synergy

  Alex

  (17 lipca 2013 - 9:46 pm)
  0

  Nie wierze z pelna powaga pisze sie o byciu ..domokrazca
  Pierwsze pojecie sie nie sprawdzilo, akwizytor tez padlo, powstalo okreslenie sprzedazy bezposrednia a teraz pasywnego zarabiania.
  Tak czy owak zajecie takie okresla osobe z ambicjami biznesowymi ale bez szans na ich realizacje.
  To zajecie jak je nie nazwac dla bezrobotnych pozbawionych wyksztalcenia ludzi ktorych uczy sie tandetnych sztuczek manipulacyjnych

   Krzysztof Rapacz

   (19 lipca 2013 - 9:57 am)
   0

   siedzę w mlm już prawie roki i nie czuję się domokrążcą,
   te czasy się już skończyły, teraz pracuje się internetem i telefonem,
   co do wykształcenia mam wyższe, a ty
   i jeszcze do tego pracuję, a ty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *