Zarabianie z cpmfun.com

This topic contains 7 replies, has 2 voices, and was last updated by  Krzysztof 8 months, 1 week ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author

Krzysztof
    Keymaster

witam,

od dzisiaj zaczynamy testowanie nowego programu CPM FUN,
    w internecie można znaleźć pochlebne opinie na temat tego systemu i informację że płacą i to duże pieniądze,
    mi dla serwisu e-mlm.pl oraz social-mlm.com dali 0,18 $ za tysiąc wyświetleń reklamy, zobaczymy kiedy uda się nam razem zarobić wymagane 100 $,

jeżeli jesteś zainteresowany uczestniczeniem i testowaniem razem ze mną zapraszam

Krzysztof
    Keymaster

mamy nowy miesiąc więc możemy podsumować 4 dni pracy stron w CpmFun.com,
    przy wejściach na strony e-mlm.pl oraz social-mlm.com rzędu 400 unikalnych użytkowników dziennie udało nam się zarobić bagatela 0,09 dolara, jak nie trudno policzyć dziennie średnio zarobiły strony 2 centy,
    więc zarobek $100 osiągniemy za 5000 dni, czyli prawie 14 lat,

możemy jednak zastosować polecenia i dzięki nim dostać 5% z każdego polecenia dożywotnio na konto 🙂

wnioski:
    reklamy cpm (za wyświetlanie reklam) można z powodzeniem publikować na stronach z dużą oglądalnością ponad 5000 uu, ponieważ reklama tego typu nie jest płacona za wyświetlenia ogólnie tylko za wyświetlenia unikalne dla danego użytkownika,

trzeba też zauważyć że skuteczność jest też zmniejszona poprzez blokery reklam zainstalowane w przeglądarkach, można to obejść poprzez stosowanie wyskakujących okienek, jednak często one odstraszają użytkowników – ja ich nie lubię, 

jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do zobaczenia baneru na Social mlm oraz rejestracji na Cpmfun.com

xplus
    Participant

Krzysztofie,miałem Cie za poważnego gościa, mam poważny biznes i miałem nadzieję, że na tych stronach znajdę porady, znajomych i współpracowników do PP, MLM a nie do klikania. Tego typu metod zarabiania jest zatrzęsienie. Próbowałem wiele razy i wiesz jak dochodziło do poziomu wypłat zawsze następowały jakies perturbacje i wiele wypłat do dziś nie ujrzałem. Dlatego proszę zweryfikuj swoje spojrzenie na zarabianie i przyłącz sie np do moich propozycji. Tez są perturbacje i nie dam Ci gwarancji, bo to jest biznes, zawsze istnieje niebezpieczeństwo upadku.

Krzysztof
    Keymaster

tak jak mówi ten dział – testuję różne programy żeby pomóc osobą, które zaczynają w tym biznesie,

osobiście mam 2 projekty w których działam: Familo.pl oraz MonaVie i tyle mi na razie wystarczy,

Krzysztof
    Keymaster

od tygodnia na stronach zaczęły się automatycznie otwierać reklamy cpmfun np po zamknięciu karty, po wywołaniu menu, 

bardzo nie lubię tego typu reklam, niestety nie mam wpływu na ich wybór z tego też powodu wyłączam cpmfun.com na stronie e-mlm.pl , zostawiam jeszcze tylko na social-mlm.com,

dotychczasowy zarobek to 0,39 dolara przez 4 tygodnie,

wg założenia że wypłata jest po przekroczeniu 100 dolarów – czas do wypłaty to przeszło 15 lat 🙁

Krzysztof
    Keymaster

tutaj nic się nie zmieniło ponieważ nie mamy włączonych reklam z powodu przedstawionego w opisie powyżej,

teraz czekam na zarobek z poleceń -> już 3 osoby zalogowały się z moich linków referencyjnych, ale czy idzie im lepiej niż mi? raczej wątpię

Krzysztof
    Keymaster

Sprawdziłem moje konto na CPMFun i okazało się że nie ma żadnego wpływu pieniędzy z oglądalności i klikań na stronach poleconych osób.
    Program uznaje za nietrafiony na naszą stronę. Polecam na strony o tematyce gier o ilości wejść powyżej 1000 uu dziennie.

Krzysztof
    Keymaster

Kolejny program, który zniknął z pieniędzmi użytkowników

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.