Opór ewidentny do mlm i jego rozwiązanie.

Home Forums Problemy z systemami mlm i programami partnerskimi Opór ewidentny do mlm i jego rozwiązanie.

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  user_1892 3 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

user_1892
    Participant

Masa osób już jest uprzedzonych do mlm. Mają dość. I jak do nich dotrzeć? – poprzez filmy, webinary, meile, autorespondery i inne cuda na kiju? Ano nie.  Pomęczyłem się i znalazłem konkretne rozwiązanie, skuteczne. Teraz budowa idzie normalnie i wyobraźcie sobie że – bez polecania produktu i żadnego namawiania. Nawet nie musisz z klientem rozmawiać a i tak będziesz budować biznes. Szok? Nie – praktyka i logika. Zapraszam do moich biznesów, będziesz mieć od razu z górki.

Krzysztof
    Keymaster

wpis bardzo lakoniczny, może napiszesz na temat tych biznesów na forum?

Krzysztof
    Keymaster

wpis bardzo lakoniczny

rap3k
    Participant

tak to mawiał Harv Eker “Nie wierz w ani jedno moje słowo.”

Cytuj z Janusz
    Masa osób już jest uprzedzonych do mlm. Mają dość.

i odpowiedz dlaczego

Cytuj z Janusz
    Teraz budowa idzie normalnie i wyobraźcie sobie że – bez polecania produktu i żadnego namawiania. Nawet nie musisz z klientem rozmawiać a i tak będziesz budować biznes.

z tego co wiem MLM to głównie używanie produktu … z ich obrotu pochodzą pieniądze.
    Ten biznes jest łatwy i trudny zarazem,
    Łatwy … bo reguły są łatwe,
    Trudny … bo ludzie są trudni.
    Ciebie jako przyszłego lidera grupy czeka wielka praca głównie nad sobą w zależności z jakiego punktu zaczynasz. Musisz zamienić nawyki “etatowca” na nawyki człowieka sukcesu. A następnie przyciągnąć i współpracować z ludzi, którzy zduplikują Twoje zaangażowanie.
    Tym w wielkim skrócie jest MLM,

ale jak napisałem na wstępie
    “Nie wierz w ani jedno moje słowo.”

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.