Loading...
pl

Złoty biznes dla Ciebie! | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Dyskusje
Adam Ambrożewicz Free
Adam Ambrożewicz Kwiecień 24 '15

Masz już dosyć kosmetyków, perfum w niskich cenach, suplementów diety i środków odchudzających? Czujesz, że czas na prawdziwy biznes? Marzysz o wolności finansowej? Świetnie trafiłeś!

Czy wiesz, że ZŁOTO jest najbezpieczniejszym i najpewniejszym sposobem ochrony oszczędności? Dopóki składasz je w ten sposób, ochraniasz je przed dewaluacją. A z biegiem czasu zyskujesz jeszcze więcej, gdyż wartość ZŁOTA stale rośnie.

Przedstawiam złoty biznes dla każdego – dosłownie i w przenośni. Wykorzystaj szansę i dołącz do jedynego takiego zespołu w Polsce. Jest nas już trzystu, a wciąż idziemy do przodu jak burza! Oferujemy: ogromne wsparcie i pomoc w osiąganiu najlepszych wyników, darmowe szkolenia, uczciwy zarobek, elastyczny czas pracy, niezależność finansową. Możliwość zabezpieczenia swojej przyszłości i przyszłości swoich najbliższych w sztabkach fizycznego złota.

Wymagania, jakie stawiamy przed kandydatem na współpracownika to:

- umiejętność zaangażowania się w projekt,

- wysoka kultura osobista,

- komunikatywność.

Całej reszty nauczysz się od nas.

Zdobędziesz doświadczenie i poznasz rynek inwestycji w metale szlachetne przy współpracy z naszą firmą, zajmującą się handlem sztabkami fizycznego złota inwestycyjnego najwyższej próby 999,9. Firma ma światowy zasięg i działa w około 70 krajach na całym globie. Firma działa w oparciu o sklep internetowy, który oprócz możliwości zakupu sztabek złota inwestycyjnego online, oferuje co bardziej ambitnym członkom program bonusowy oraz program liderów, w którym możemy uzyskać dodatkowe środki na zakup większej ilości czystego złota.

Działalność firmy jest w 100% legalna.

• Firma wystawia imienne faktury z zarobkiem
  • Oferuje konkretny produkt, jakim są sztabki fizycznego złota inwestycyjnego
  • Istnieje możliwość  wyprzedzenia swojego sponsora
  • Możesz sprowadzić złoto do domu DHL-em wraz z fakturą oraz certyfikatem
  • Firma współpracuje z największym szwajcarskim Bankiem UBS
  • Firma współpracuje z renomowanymi rafineriami złota takimi jak: Degussa, Valcambi czy Argor-Heraeus
  • Firma współpracuje z London Bullion Market Association (LBMA, Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszców).
    „Dzięki akredytacji LBMA masz gwarancję, iż w dowolnym momencie zakupioną u nas złotą sztabkę będziesz mógł sprzedać w każdym miejscu na świecie” Więcej informacji na temat akredytacji LBMA pod adresem: https://mennicazlota.pl/zloto/sztabki-zlota.html

Zainteresowany współpracą? Zapraszam do kontaktu!

skype - adam.ambrozewicz1, telefon - 797826344, email - adamgold89@gmail.com, FB - https://www.facebook.com/adam.ambrozewicz. Zapraszam także do subskrybcji na stronie http://easybiznes.com.pl/sukces/. Pozdrawiam serdecznie i liczę na jak najszybszy kontakt! Razem zmieniajmy swoje życie!

Dodano:
  ZŁOTO4.jpeg (157Kb)
  how-to-be-successful-in-network-marketing.jpg (299Kb)
  ZŁOTO6.jpg (120Kb)
  JA.jpg (116Kb)
  mlm.jpg (46Kb)
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 12 '15
Ciekawi mnie ten rynek chociaż nie wiem czy to dla każdego, ale chętnie przyjrzę sie programowi i może jak będzie mnie stać
Adam Ambrożewicz Free
Adam Ambrożewicz Listopad 12 '15
Jasne, czekam z niecierpliwością :)
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 15 '15
Podaj więcej szczegółów, plan marketingowy ile zarobiłeś na tym itd.
Adam Ambrożewicz Free
Adam Ambrożewicz Listopad 15 '15
Właśnie czekałem, aż się odezwiesz do mnie. Jakiś czas już nie zajmuje się tym biznesem, za to działam w Onecoinie, wrzucę tu 3 prezentacje - https://www.youtube.com/.../watch?v=X0LApVBH-ws. Pozdrawiam
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 17 '15
OOO...... to już nie złoto? teraz waluty (krypto waluty) Słuchaj od 3 lat jestem w programie  który łączy wiedzę, zarabianie i zabezpieczenie w monety srebrne.
Marketing Referencyjny jest moim konikiem i wiem jaki to ciężki kawałek chleba.
Dlatego buduję sieć klubów X+ Dodatnia Siła Jak chciałbyś dołączyć to zapraszam
ps.
pokaż program w którym zarabiasz
Emil Free
Emil Sierpień 19 '16

Informacje tutaj zawarte otrzymałem w bezpośredniej rozmowie z właścicielem Pearsy Donnellym. Traffic PowerLine dopiero startuje i mogą być wprowadzone poprawki. Na chwilę obecną wygląda to tak:

• jedna paczka reklamowa 18$
  • zakup paczek po starcie programu
  • płatność: Bitcoin, Netteler
  • 20% na fundusz stabilizacyjny
  • 10% prowizji od bezpośrednio poleconych
  • zarabiasz z 1000 poziomów pod Tobą
  • bonus za oglądanie reklam
  • bonus za posiadane paczki
  • wszyscy zarejestrowani ustawiają się w jednej linii
  • otrzymujesz wynagrodzenie z każdej osoby, nawet
    zaproszonej prze kogoś innego
  • dzięki temu zarobisz przyzwoite pieniądze bez polecania i
    bez angażowania dużego wkładu własnego
  • w programie zastosowano mechanizmy, które mają za
    zadanie maksymalnie wydłużyć jego żywotność
  • nasza grupa rejestruje osoby z całego świata

Jak się zarejestrować?

Kliknij link http://trafficpowerline.com/egonwn zostaniesz przekierowany do strony rejestracji. Kliknij pomarańczowy button: "Lok it my position now". Zobaczysz formularz.
W pierwszym okienku pod "personal info" powinieneś mieć: "egonwn" - to moja nazwa użytkownika.
Wypełnij wszystkie pola i kliknij na dole duży żółty button: "register" - gotowe. Zaloguj się na swoje konto.

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Sierpień 20 '16
następny cud program, oczywiscie ci z kasą i na poczatku zarobią a zwykły kowalski z niewielka kasą znowu będzie w tyle, dlatego proponuje inny program gdzie za niewielkie pieniądze moza zbudować sobie niezależność po szczegóły zapraszam prywatnie
Emil Free
Emil Sierpień 22 '16
Niekonieczie bo program jest hybrydowy wiec mozna zarabiaj dwojako :Z poleconych bezposrednio z linku jak rowniez z tych wszystkich którzy zarejestruja sie obojetnie gdzie i skad po Twojej rejestracji i to az do 1000 poziomu. Własnie to wyróznia ten program od innych. Druga sprawa to to ze on jeszcze nie wystartował wiec kto zarejestruje sie teraz ten zyskuje do swojej grupy kazdego zarejestrowan uczestnika po nim.
Program startuje 25 sierpnia. Na kontach zarejestrowanych maja byc do dyspozycji pieniadze,aby zobaczyc jak program działa. Wiec chyba warto:
http://trafficpowerline.com/egonwn
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Sierpień 25 '16
jak mają być? muszę je tam włozyć

blog mlm | forum mlm | marketing sieciowy | mlm opinie