Loading...
pl

Zarabianie na klikaniu w reklamy | Forum mlm

Armand Pietrzak Free
Armand Pietrzak Sierpień 3 '15
Witam.
Może najpierw o sobie zajmuję się rozbudową sieci sprzedaży MLM pewnie tak, jak większość z was. Jeżdżę na szkolenia a jak wiadomo na szkoleniach MLM poznaje się wiele osób szukających okazji do zarabiania w internecie. Na jednym z tych szkoleń sam podłapałem temat od jednego z managerów. Chodzi o zarabianie na klikaniu w reklamy. Spodobało mi się to, że można zarabiać bez wkładu własnego i zajmuje to bardzo mało czasu oraz to, że można promować własną stronę z biznesem MLM. Jeśli chodzi o mnie to zarabiam aktualnie ponad 20 USD dziennie 7 dni w tygodniu 24 h/dobę. Naliczenia prowizji są co godzinę a zarobki rosną na początku w moim przypadku po kilku dniach a teraz już z dnia na dzień. Progres jest imponujący ponieważ na początku wpadało 10 USD a po miesiącu już 2 razy tyle kosztuje mnie to 10 minut dziennie!!! Jeśli sami chcecie dołożyć dodatkowe źródło dochodu do Waszego biznesu MLM tak jak jest w moim przypadku to napiszcie na maila (odpowiadam tylko tam przez.neta@wp.pl) a wyślę wam więcej informacji i postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania. Jeśli zdecydujecie się to sprawdzić to oczywiście pomogę w pierwszych krokach. Pozdrawiam
Wiadomość była edytowana przez Armand Pietrzak Sierpień 4 '15

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy