Loading...
pl

Samokształcenie - literatura i poradniki MLM | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Kursy i szkolenia
Robert Witkiewicz Free
Robert Witkiewicz Styczeń 30 '15
Jestem nowy na forum, więc: Dzień dobry wszystkim!

Właśnie wystartowałem z projektem ksiegarniamlm.pl

Nie będzie to jednak zwykła księgarnia - chcę stworzyć bazę wiedzy o MLM i sprzedaży bezpośredniej. Udało mi się pozyskać sponsora oraz poradniki - część z nich jest dostępna, ale trudno je znaleźć, a cześć pisana na zamówienie przez specjalistów w branży.

Chciałbym zachęcić was do wypisywania w tym wątku pozycji, które odmieniły wasze spojrzenie na marketing sieciowy - Co warto przeczytać by się doskonalić? Myślę, że taka wiedza przyda się forumowiczom, a być może cześć z zaproponowanych pozycji pojawi się wkrótce na www.ksiegarniamlm.pl Nie ograniczajcie się tylko do książek - prezentacje, filmy szkoleniowe, nawet ciekawe broszury, słowem wypisujcie wszystko, co uważacie za wartościowe.

PS. Nie chcę zaśmiecać forum swoją reklamą, dlatego uwagi dot. księgarni proszę słać mailem. Chodzi mi o stworzenie listy wartościowych źródeł z których skorzystają wszyscy na forum (w tym również ja)

PS2. Jeśli zainteresował was mój projekt, to informuję że pierwsze materiały są już do pobrania - na razie za darmo ;)

Iwona Mojas Free
Iwona Mojas Styczeń 25 '16
A może warto brać dział w jakichś szkoleniach? Tutaj można posprawdzać, co jest aktualnie w ofercie http://www.trigger.edu.pl/kursy-i-szkolenia/
Bartosz Free
Bartosz Sierpień 27 '16
Cześć,

Zapoznaj się z pozycjami autorstwa Sławomira Lutra, który skupia się na mentalności liderskiej, pracy z grupą, sposobu rekrutacji itp : ) Szczególnie polecam pozycję pt. "Mistrzowski umysł network marketingu" 

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy