Loading...
pl

PRACUJ MĄDRZE I DOBRZE ZARABIAJ | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Dyskusje
MikaMonika Free
MikaMonika Listopad 5 '15
WITAM !

POSZUKUJĘ OSÓB DO WSPÓŁPRACY. 

PODSTAWĄ DOBREGO BIZNESU - JEST DOBRY PRODUKT. PRODUKT BEZPIECZNY , DO KTÓREGO SAM SIĘ PRZEKONASZ. WTEDY - TWOJA PRACA MA SENS. 

NIE JEST PROBLEMEM PISAĆ, O ZŁOTYCH JABŁKACH, PIENIĄDZACH ROSNĄCYCH NA DRZEWIE. 

JEŚLI PRACUJESZ MĄDRZE - W ZAMIAN DOSTAJĄC ZADOWOLENIE KLIENTA - CZUJESZ, ŻE TO CO ROBISZ NIE JEST TYLKO ZWYKŁĄ PRACĄ. 

ZADBAJ RÓWNIEŻ O SIEBIE I O WŁASNE ZDROWIE. CZUJ SIĘ DOBRZE I ZDROWO WYGLĄDAJ. 

STRES, PRACA, POŚPIECH - CZY MAMY JESZCZE CZAS NA ŚWIADOME I NATURALNE ODŻYWIANIE ?  JAK DALEKO POSUNĄ SIĘ PRZEDSIĘBIORSTWA SPOŻYWCZE , KTÓRE GWARANTUJĄ NAM NAJLEPSZE JAKOŚCIOWO PRODUKTY .... 

CZY WIESZ, ŻE DOLEGLIWOŚCI POWODOWANE NADWRAŻLIWOŚCIĄ POKARMOWĄ TO :

- Zespół jelita drażliwego 

- Choroba Leśniowskiego-Crohna

- Wrzodziejące zapalenie jelit

- Limfocytarne zapalenie jelit

- Zespół policystycznych jajników

- Fibromialgia

- Zapalenia stawów

- Cukrzyca typ. II

- Zespół metaboliczny 

- Atopowe zapalenie skóry 

- Łuszczyca

- Migreny

- ADD/ADHD

- Zaburzenia ze spektrum autyzmu 

- Depresje

- Bezsenność

- Alergie

- Cellulit

- Problemy trawienne

- Choroby reumatyczne 

- Problemy hormonalne, bezpłodność   i ? ... wiele innych.

CZĘSTO NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY, ŻE UKŁAD POKARMOWY - TO NASZ DRUGI MÓZG.

POZNAJ PRODUKT, PRZEKONAJ SIĘ I WSPÓŁPRACUJ. 

POSZUKUJĘ OSÓB, KTÓRE MĄDRZE I ŚWIADOMIE POPROWADZĄ SWOJĄ GRUPĘ. POŚWIĘCĄ CZAS NA WŁASNĄ EDUKACJĘ ORAZ POMOGĄ W ROZWOJU WŁASNYM PARTNEROM. 

NIE NA HURA - BO ROBIMY BIZNES. POWOLI - A DO CELU.  PRACUJ NIE TYLKO PORTFELEM....

ZAPRASZAM

MONIKA

TEL. 791 869 569 

MIŁEGO DNIA 

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 12 '15
Dawno o tym wiem i działam w firmie z probiotykami od 10 lat oto strona o tym
MikaMonika Free
MikaMonika Listopad 12 '15
To dobrze. Co warto wiedzieć : że probiotyk ( to obce bakterie) nie zgodne z dna naszych bakterii jelitowych. U każdego człowieka ten kod jest różny. Więc na dłuższą metę branie probiotyków nie jest wskazane. Nie pomogą, nawet mogą zaszkodzić. Organizm jest na tyle mądry, że rozpoznaje kod bakterii dostarczanych do organizmu - z czasem zacznie traktować je jako ciało obce - i będzie starał się ich pozbyć. W ten sposób upośledza się czasem pracę organizmu, który zamiast skupić się na naprawie - walczy z probiotykiem. Lepiej moim zdaniem zadbać o własne bakterie, które otrzymaliśmy przy urodzeniu, nie wyręczać organizmu - tylko wspomóc w naturalnym jego procesie.  Duże znaczenie ma także rodzaj użytego nośnika/matrycy w szczepach probiotycznych, który może obniżać żywotność szczepu i w ten sposób zmieniać jego właściwości, dlatego często zamiast pomagać - szkodzą. 

Pozdrawiam

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 15 '15
właśnie nasze szczepy bakterii są wyselekcjonowane z środowisk najbardziej zbliżonych do naszych. Naturalne probiotyki znajdziemy w kiszonej kapuście, chlebie na zakwasie, winie
MikaMonika Free
MikaMonika Listopad 16 '15
Przepraszam, że pytam. Jestem dość dociekliwa. Te środowiska to jakie ? 

Niestety adres strony nie działa - jest jakiś błąd. 

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 17 '15
to spróbuj tu musiałbym Ci przesłać historie powstania a to jest długa historia Nie mniej jednak nasza firma jest posiadaczem pierwszego w Polsce i Europie a trzeciego na świecie Instytutu Probiotechnologii
MikaMonika Free
MikaMonika Listopad 17 '15
Przeczytałam. Temat dość ciekawy. Czy ma Pan jakieś materiały lub więcej informacji na temat tego projektu ? Z doświadczenia wiem, że wiedza owocuje. Pozdrawiam. 
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 18 '15
na stronie są filmiki szkoleniowe i artykuły mogę podesłać ksiązeczke ale musiał bym znać adres
MikaMonika Free
MikaMonika Listopad 18 '15
Zainteresował mnie temat - z racji tego, że zajmuję się też prewencją zdrowia i dystrybucją produktów, które posiadają certyfikat Eurofins, Certyfikat rolnictwa ekologicznego (WE)

Podaję maila : amikmonika6@gmail.com

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Listopad 22 '15
książeczka jest drukowana i elektronicznie jej nie prześlę
Na stronie X+ Dodatnia Siła
Iwona Mojas Free
Iwona Mojas Marzec 4 '16
A w jaki sposób się rozliczacie? Zobacz czy korzystacie z usług takiego tradycyjnego biura rachunkowego?
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Marzec 6 '16
nie wiem do kogo pytanie, nasza firma ma własną księgowość

blog mlm | forum mlm | marketing sieciowy | mlm opinie