Loading...
pl

Opór ewidentny do mlm i jego rozwiązanie. | Forum mlm

Janusz Free
Janusz Styczeń 18 '15
Masa osób już jest uprzedzonych do mlm. Mają dość. I jak do nich dotrzeć? - poprzez filmy, webinary, meile, autorespondery i inne cuda na kiju? Ano nie.  Pomęczyłem się i znalazłem konkretne rozwiązanie, skuteczne. Teraz budowa idzie normalnie i wyobraźcie sobie że - bez polecania produktu i żadnego namawiania. Nawet nie musisz z klientem rozmawiać a i tak będziesz budować biznes. Szok? Nie - praktyka i logika. Zapraszam do moich biznesów, będziesz mieć od razu z górki.
Krzysztof R. Plat
Krzysztof R. Styczeń 23 '15
wpis bardzo lakoniczny, może napiszesz na temat tych biznesów na forum?
Piotr Rapacz Free
Piotr Rapacz Styczeń 24 '15
tak to mawiał Harv Eker "Nie wierz w ani jedno moje słowo."
Cytuj z Janusz Masa osób już jest uprzedzonych do mlm. Mają dość.
i odpowiedz dlaczego

Cytuj z Janusz Teraz budowa idzie normalnie i wyobraźcie sobie że - bez polecania produktu i żadnego namawiania. Nawet nie musisz z klientem rozmawiać a i tak będziesz budować biznes.

z tego co wiem MLM to głównie używanie produktu ... z ich obrotu pochodzą pieniądze.
Ten biznes jest łatwy i trudny zarazem,
Łatwy ... bo reguły są łatwe,
Trudny ... bo ludzie są trudni.
Ciebie jako przyszłego lidera grupy czeka wielka praca głównie nad sobą w zależności z jakiego punktu zaczynasz. Musisz zamienić nawyki "etatowca" na nawyki człowieka sukcesu. A następnie przyciągnąć i współpracować z ludzi, którzy zduplikują Twoje zaangażowanie.
Tym w wielkim skrócie jest MLM,

ale jak napisałem na wstępie
"Nie wierz w ani jedno moje słowo."

Wiadomość była edytowana przez Piotr Rapacz Styczeń 24 '15

blog mlm | forum mlm | marketing sieciowy | mlm opinie