Loading...
pl

Najlepszy System na Świecie | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Plany marketingowe
Konrad W Free
Konrad W Kwiecień 6 '14

Kiedy warto zostać dystrybutorem Forever Living Products Poland?

- chcesz kupować produkty FLPP taniej (na początek 15% i łatwo do zdobycia 30%)

- chcesz kupować taniej i jednocześnie zarabiać sprzedając produkty wsród rodziny i znajomych.

- chcesz budować swój własny biznes namawiając nowe osoby do współpracy i czerpiąc dochody z całego zespołu.

Dlaczego warto zostać Dystrybutorem Forever Living:

- Forever Living to międzynarodowa korporacja działająca z powodzeniem od 1978 roku.

- FLP jest producentem najwyższej jakości produktów. Używając ich będziesz je szczerze polecać innym.

- Rozpoczynając biznes nie musisz inwestować dużego kapitału. U nas nie ma Pakietu Startowego. Jednorazowe zamówienie musi przekraczać 250zł – w cenach hurtowych.

- Jesteś swoim szefem, nikt Ci nie mówi co masz robić, pracujesz z kim chcesz i kiedy chcesz.

- Nieograniczone dochody – tu nie ma limitów.

Zapraszamy do rejestracji . Podczas rejestracji wpisz proszę nr sponsora 480300001289 https://www.foreverliving.com/marketing/joinnow/applicationForm.do?action=display&store=POL&langID=pl

sandra wacławczyk Free
sandra wacławczyk Luty 17 '15

może i to się sprawdza natomiast osobiście uważam, że gdyby to wszystko buło tak cudownie opłacalne to przecież każdy z osobna byłby milionerem a jedna tak się nie dzieje, ponadto mając cudowny sposób na zarabianie pieniędzy raczej bym się nie dzieliła. natomiast jest t wyłącznie moja opinii i być może nie jestem obiektywna.

agencja marketingowa

outsourcing marketingu

daria lakos Free
daria lakos Luty 19 '15
Jeżeli już chcecie to sie zarejestrujcie na stronie Forever Living tutaj https://forever-polska.pl/ ja sie tam rejestrowałem już rok temu i narazie powolutku sie rozwijam w tym biznesie aczkolwiek nie narzekam z tym, ze oczywiście pracować trzeba wiadomo :)
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Marzec 30 '15
jak pamietam w tej firmie rejestrowałem sie jeszcze w latach 90 ubiegłego wieku i kariery nie zrobiłem ale każdy robi jak uważa chociaż ta firma na chwilę obecną wydaję mi sie jak najbardziej na topie

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy