Loading...
pl

Najbardzie sprawiedliwy system wynagrodzeń | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Dyskusje
Paweł Ilnicki Free
Paweł Ilnicki Maj 20 '14
Wiele osób marzy o tym, aby zarabiać pieniądze na równi z naszymi zachodnimi sąsiadami. Kto nie chciałby zobaczyć na swoim koncie 2-3 tys. Euro, zamiast 2000 zł? Wiele osób wyjeżdża w poszukiwaniu pracy, jednak realnia są takie, że sięgają po pracę fizyczną, często poniżej swoich kompetencji, ze względu na różne bariery. 
Poza tym, za granicą nierzadko utrzymanie jest droższe, i aby te zarobione pieniądze przywieźć do kraju, trzeba żyć naprawdę oszczędnie. 

Ale niektórzy ludzie znaleźli sposób, aby zarabiać pieniądze takie same, jak w Niemczech, Anglii czy Norwegii, a dodatkowo, robią to żyjąc i pracując w Polsce. Nie muszą borykać się z problemami na emigracji, tj. szukanie mieszkania, wysokie koszty utrzymania, rozłąka z rodziną, dostosowywanie się do nieznanych miejsc i kultury. 

Jak oni to robią? 

Wykonują pracę dla międzynarodowej firmy, która ma wszędzie takie same wynagrodzenie. Skoro każdy na danym stanowisku wykonuje tą samą pracę, dlaczego zarobki pomiędzy różnymi osobami miałyby się różnić? Zwłaszcza, że osoby pracujące spotykają się na zjazdach firmowych, które nierzadko są międzynarodowymi konwencjami.

Jedną z takich firm jest Kyani. Oferuje ona wyjątkową okazję do zarabiania dochodu na podstawie modelu sprzedaży bezpośredniej. Dzieląc się produktami i możliwościami z innymi, nasi partnerzy są nie tylko w stanie stworzyć własny sukces, ale także zarobiać na nie przeciętnym poziomie. Często dostają lukratywne nagrody przy okazji swojej codziennej pracy - w tym w pełni opłaconych wyjazdów krajowych i zagranicznych

System wynagrodzeń stworzony przez tą firmę jest jednym z najsprawiedliwszych i najbardziej dochodowych.( Został przez firmę opatentowany na 50 lat ).. Niezależnie, w jakim kraju pracujesz, za tą samą pracę dostaniesz takie samo wynagrodzenie. Produkty wszędzie kosztują tyle samo ( przy najmniej tak jest w Kyani) system wypłat jest taki sam wszędzie, dla tego wynagrodzenia są podobne.
Dla sceptyków , którzy zarzucają wysoką cenę produktom w porównaniu do naszych zarobków, mam pytanie. Czy wasza żona, gdy kupuje sukienkę w znanej sieci zastanawia się nad tym, że w Berlinie, czy Londynie ta sama sukienka w tej samej sieci, kosztuje mniej niż u nas. Nie ma to dla niej znaczenia, podoba się i koniec.

No i jeszcze jedno… 1€ dziennie, to osiągalny dla większości osób pułap wydatków dziennych na pełnowartościowe odżywianie organizmu, jakiego potrzebuje każdy z nas. Skoro stać nas na bilet autobusowy, albo na litr paliwa, by podjechać do sklepu, to zatankujmy również nasze zdrowie - do pełna za 1€.

Jeśli szukasz rozwiązań, możesz je znaleźć właśnie w Kyani - zarabiając w Polsce tyle, ile zarabiają nasi bogaci sąsiedzi - i wykonując pracę na twoich warunkach.

Mogę pomóc, jeśli jesteś zdecydowany na pracę i wyniki. 
http://kuchniafaceta.pl/zarabiaj-z-facetem
 
Iwona Mojas Free
Iwona Mojas Styczeń 23 '15
A korzystacie może z jakichś lokat?np. takie www.mennicaskarbowa.pl/diamenty_inwestycyjne są dziś w ogóle opłacalne?i po jakim czasie można coś na nich zyskać?
Krzysztof R. Plat
Krzysztof R. Styczeń 23 '15
z tego rodzaju inwestycjami jest zawsze jeden minus - ktoś musi od Ciebie odkupić diament, wg mnie lepsze jest inwestowanie w fundusze, które inwestują w diamenty,

jak z zarobkami - są duże jak się źle dzieje na świecie, mniejsze jak jest lepiej,

z drugiej strony inwestycje należałoby prowadzić w usd, ponieważ osłabienie złotówki równoważy zarobek na wzroście cen (korelacja ujemna)

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy