Loading...
pl

Lojalni24.pl - pierwszy serwis prosumencki | Forum mlm

Krzysztof Gałkowski Free
Krzysztof Gałkowski Kwiecień 30 '15
Lojalni24.pl to serwis handlowy o charakterze społecznościowym, którego Użytkownicy dzielą się ze sobą zyskiem na zakupach i sprzedaży oraz informacjami o ciekawych ofertach. Jest to pierwszy w Polce serwis prosumencki.
 
Właściciele serwisu planują stworzyć serwis który podbije polski rynek e-commerce, serwis jest połączeniem serwisu aukcyjnego z grouponem i program partnerskim. Serwis wywołał sporo poruszenie w branży, gdyż jest to bardzo innowacyjny projekt, którego główną siłą jest polecania produktów przez użytkowników i za każde takie polecenie czerpanie zysku. Na razie w internecie nie wiele można znaleźć na ten temat, gdyż są jest w fazie beta idostępny tylko dla wybranych użytkowników.
 

Serwis wystartował niecałe dwa tygodnie temu, jest już kilkaset osób i kilkadziesiąt tysięcy ofert i blisko 2 mln towarów. 
Pojawiają się już pierwsze zyski użytkowników.
Obecnie trwają rozmowy z kilkoma gigantycznymi sprzedawcami z branży, którzy sprzedają tysiące produktów na allegro.
Serwis jest także inny pod względem przesyłek, gdyż to on organizuje przesyłki, jest podpisane umowa z DPD gdzie cena przesyłki to tylko 9,90zł.
 

Są trzy sposoby zarabiania na serwisie:
1.       Premia pieniężna za zakupy
2.       Prowizja od opłat poniesionych przez sprzedających zaproszonych przez nas
3.       Druga premia – dodatkowe pieniądze
 
Trzeci sposób jest w miarę najprostszy, bo wymaga tylko zapraszania do serwisu coraz większej liczby użytkowników, nic więcej.
Każdy zaproszony przez nas i przez osoby pod nami dołącza do naszej społeczności. Gdy użytkownicy robią zakupy, naliczane są punkty dla nas. Czym więcej użytkowników mamy pod sobą i czym więcej zakupów robią tym więcej punktów mamy i tym większą mamy stawkę w złotówkach za punkt. I tym większy mamy zysk.
 
Wszystko dokładnie jest opisane na stronie serwisu, są też specjalne samouczki i instruktarze. 
 
Czym prędzej się zapiszesz tym wyżej będziesz w piramidzie społeczności i tym więcej będziesz miał szansę zarobić. Jeśli nie chcesz nic robić nie musisz,wystarczy sama rejestracja, serwis sam co jakiś czas będzie podpinał kogoś pod Ciebie, a każda osoba zaproszona przez osoby  nad Tobą trafia automatycznie pod Ciebie. NIE TRZEBA NIC WYDAWAĆ
 

Adres: Lojalni24.pl


Dane dostępowe do Serwisu 

nazwa użytkownika: K24S24L24

hasło: startlojalni24.pl


Wiadomość była edytowana przez Krzysztof Gałkowski Maj 3 '15
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Czerwiec 1 '15
Są juz takie projekty i to z doświadczeniem dlatego sądzę, że szkoda wyważać otwarte drzwi. Temat jest nie łatwy i proponuję dołączyć do istniejących np Na tej
Wiadomość była edytowana przez Mirosław Piatkowski Czerwiec 1 '15

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy