Loading...
pl

Bardziej genialnego nie ma... | Forum mlm

Lokalizacja tematu: Strona główna » Generalne » Dyskusje
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 2 '15
GWARANCJA SUKCESU TO SKUTECZNY, DZIAŁAJĄCY PRODUKT, BEZ NACIĄGANIA, ZAPEWNIANIA I WIARY PRZENOSZĄCEJ GÓRY !!!
DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ DO GRUPY, KTÓRA MA WSPÓLNY CEL I DZIAŁA W SPOSÓB ZORGANIZOWANY. MAMY PROSTY PLAN DUPLIKACJI I RECEPTĘ NA SUKCES. ZAPRASZAM

Wiele lat poszukiwań genialnego produktu i świetnego planu wynagrodzeń, ale warto było czekać.
Bez genialnego produktu, nie ma dobrego MLM'u

Kilka świadectw z ostatnich miesięcy dotyczących działania produktu:

DEPRESJA PO ROZWODZIE, BEZSENNOŚĆ, ZABURZENIA HORMONALNE.

Kobieta, 44 lata.

Zażywa 2 kapsułki 2 razy dziennie

Po tygodniu zauważyła poprawę snu, polepszył się stan ogólny.

Po 3 tygodniach objawy depresji całkowicie zniknęły.

Po trzech miesiącach zażywania  X bardzo dobre samopoczucie, ustąpiły wszystkie negatywne objawy oraz wyraźna poprawa w pracy jelit

BEZPŁODNOŚĆ

Kobieta, 33 lata.

Leczyła się na bezpłodność 13 lat.\

Zaczęła zażywać X- 2 kapsułki 2 razy dziennie. Po czterech miesiącach zaszła w ciążę. Dziecku już ma 3 miesiące, urodziło się zdrowe i chowa się doskonale.

CHOROBA ALZHEIMERA

Kobieta, 78 lat

Od kilku lat cierpi na demencje starczą lub Alzheimera . Jednoznacznej diagnozy jeszcze nie postawiono. Kompletnie straciła pamięć tzw. krótką . Nie pamiętała co jadła na śniadanie 10 min wcześniej i że w ogóle jadła śniadanie . Zdarzały się dni, że nie rozpoznawała bliskich. Wymykała się z domu i nie mogła trafić z powrotem . Kilka razy była poszukiwana po wsi . Czasami ludzie dzwonili do rodziny, że chodzi dookoła sklepu i płacze . Nie wiedziała gdzie ma iść i jak się nazywa. Często była agresywna . Lekarze i znajomi radzili, by kobietę oddać do domu opieki , mówili, że rodzina sama z nią sobie nie poradzi i że będzie coraz gorzej .

Od 5 tygodni podawano jej 4-5 kapsułek X dziennie. Po 3 tygodniach była nieprawdopodobna różnica, zostały odstawione wszystkie leki. Po 5 tygodniach zażywania preparatu, któregoś ranka wstała, zrobiła sobie śniadanie i poleciała na grzyby . Uwielbia je zbierać. A las jest oddalony od jej domu około kilometra i trzeba do niego przejść przez bardzo ruchliwą drogę łączącą Warszawę z Augustowem . Chodzi oczywiście sama i to kilka razy dziennie. Samodzielnie obiera włoszczyznę na zupę.

Od tygodnia dostaję jeszcze codziennie rano 1 kapsułkę z Y - zobaczymy co będzie dalej

Co najważniejsze, świetna grupa ludzi, nie jakiś oszołomów, na których mogę liczyć ja i cały nasz zespół...
Chcesz pracować z najlepszym zespołem na świecie, mieć do dyspozycji najlepszy produkt na świecie?

Zapraszam
Przemek Wojtasik
tel. 663 022 111
ZADZWOŃ DO MNIE, OPOWIEM CI O TYM PROJEKCIE W 10min, BEZ ZOBOWIĄZAŃ.

PS
Inwestycja niewielka, miesięczna aktywność na poziomie 150PLN

Wiadomość była edytowana przez Przemek Wojtasik Marzec 30 '15
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 3 '15

SKÓRA - ŁUSZCZYCA

Kobieta, 50 lat.

Zaawansowana łuszczyca przez ostatnie 33 lata.

Przez 12 lat wyjeżdżała nad Morze Martwe oczekując dobroczynnego wpływu tamtejszej wody.

10 razy przeszła cykle lecznicze na Kubie w Centrum leczenia łuszczycy.

W ciągu każdego roku: 6 miesięcy pracowała – 6 miesięcy przebywała w szpitalu.

Po miesiącu zażywania X zaczęły zanikać żylaki, rozpoczęła się normalizacja pracy jelita.

Po 1,5 miesiącu –  nastąpiło polepszenie wzroku i rozpoczęła się odbudowa płytek paznokci.

Stan na 28.03.2014  - po dwóch miesiącach zażywania X zaczął złuszczać się naskórek.

Stan na 28.07.2014 - całkowicie oczyściła się skóra z łusek.

Stan na 01.09.2014 - pierwszy w życiu wyjazd nad morze nie w celach leczniczych, tylko w celu wypoczynku. Pierwsze sukienki bez rękawów. Pierwszy raz odczuwanie komfortu bycia we własnym ciele.

Krzysztof R. Plat
Krzysztof R. Marzec 4 '15
luminina - to jest to co reklamujesz. chodzą plotki że są problemy z wysyłka produktów? czy to prawda
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 4 '15

Cytuj z Krzysztof Rapacz luminina - to jest to co reklamujesz. chodzą plotki że są problemy z wysyłka produktów? czy to prawda

Nie ma problemu dostaw, są tylko ludzie, którzy nie informują potencjalnych partnerów, że wysyłki są bezpośrednio z USA... Przesyłki z USA idą parę tygodni i to jest pełna informacja

Właściciel patentu na pozyskiwanie składnika prowadził badania naukowe nad działaniem produktu na raka, ale nie uzyskał finansowania (koncerny farmaceutyczne mają świadomość, co potrafi laminina... ). Stąd projekt został przerwany. Patent odkupiła firma, która przeniosła się do MLM. Tylko w MLM projektu nie da się zatrzymać. Teraz ludzie mówią o działaniu, tego nie da się podważyć.

Dla mnie to jedyna szansa na perfekcyjny produkt, którym nie można nikomu zaszkodzić i doskonały plan wynagradzania. Stąd zaangażowałem się w pełni i wyłącznie.

Do współpracy zapraszam ludzi, którym się chce. Takich co chcą najlepszy produkt na rynku. Chcę projektu na lata, a nie na chwilę.

A problemy będą się pojawiać, tylko pytanie, czy chce się je rozwiązywać???
Wiadomość była edytowana przez Przemek Wojtasik Marzec 4 '15
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 4 '15
Firma będzie miała jedyny oddział na EU w Polsce, jest w trakcie rejestracji firmy i produktu, tak by można go było sprzedawać.

Podejście firmy też mi się podoba. W zeszłym roku był w Polsce właściciel firmy. W tydzień po jego wyjeździe zaistniała oficjalna strona w języku polskim, takie działanie jest poważnym podejściem do rynku.

Dodatkowo ważnym aspektem jest fakt, że to nie firma weszła do Polski, a Polacy ją ściągnęli zamówieniami na własny użytek. Tak powstały świadectwa... coś żywego, bez super liderów, oddolnie.

Pozdrawiam
Przemo
Wiadomość była edytowana przez Przemek Wojtasik Marzec 4 '15
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Marzec 30 '15
Jajko najlepsze zapłodnione to już wiadomo i nie ma co ściągać za duże pieniądze z zagranicy lepiej kupic jajka od kur które maja koguty i mamy kilka korzyści na raz
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 30 '15

Cytuj z Mirosław Piatkowski Jajko najlepsze zapłodnione to już wiadomo i nie ma co ściągać za duże pieniądze z zagranicy lepiej kupic jajka od kur które maja koguty i mamy kilka korzyści na raz

Dzięki za post Mirku, w sumie "nie ma co dołączać" do jakichkolwiek biznesów, bo przecież można kupić także inne produkty i usługi bez systemu MLM/rekomendacyjnego/on-line....więc co Mirek tu robi? ;-)
Za pewne Mirku nie prowadzisz żadnego biznesu związanego z MLM, bo pierwsza zasada MLM, to nie krytykować innych rozwiązań, to tak jak lekarz, co mówi o innych lekarzach źle.... Pozdrawiam Przemek

Jeszcze jedno pytanie: Czy pieczesz chleb, czy kupujesz? Z własnego piekarnika smakuje wybornie i jest na pewno z dobrych składników...

PS. Znam firmę polską z MLM, która ma podobne produkty jak moja firma, nawet składy porównywałem i były tożsame....  próbowałem z obu firm i tylko w obecnej jest takie działanie jak powyżej... coś w tym musi być i muszą wiedzieć jak dobrać składniki, ilości...na tym polega patent tej firmy.... (4 lata z produktem, 10 lat w branży)
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 30 '15

UKŁAD TRAWIENNY,  KRĘGOSŁUP

"Od około dwóch lat nie przespałam spokojnie jednej nocy. Nie mogłam zasnąć wieczorem a sen był płytki i krótki. Budziłam się rano z ciężką głowa, niezdolna do pracy. I tak dzień w dzień. Zaczęłam zażywać X  bez przekonania, ponieważ nic nie pomagało wcześniej, to dlaczego tym razem miało by być inaczej? Jakie było moje zdziwienie, kiedy po czterech dniach (!!!) obudziłam się rano ze świadomością, że przespałam całą noc i czuję się świetnie! Zażywam X już od czterech miesięcy i problem z bezsennością pożegnałam na zawsze. Przyjemnym bonusem dla było również unormowanie ciśnienia i zniknięcie bólów żołądkowych. Teraz dołączyłam drugi preparat Y i jestem ciekawa rezultatów!”

TYLKO SKUTECZNY PRODUKT ZAPEWNI ROZWÓJ TWOJEGO BIZNESU, BEZ EFEKTU "ŁAŁ", PO ZASTOSOWANIU, BIZNES ZNIKA Z RYNKU.

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Marzec 31 '15
Nie jest moim zamiarem negowanie biznesu MLM tylko dlaczego zachwycamy się programami z zagranicy a lekceważymy polskie projekty Marketingu Referencyjneg
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Marzec 31 '15

Cytuj z Mirosław Piatkowski Nie jest moim zamiarem negowanie biznesu MLM tylko dlaczego zachwycamy się programami z zagranicy a lekceważymy polskie projekty Marketingu Referencyjneg

Mirku,
Nie pamiętam w jaki projekt jesteś zaangażowany.

Każdy robi taki, do jakiego ma przekonanie. Ja mam przekonanie do FGF, wiem, co ten produkt robi i dlaczego jest takie działanie.  Jest nadzwyczaj skuteczny i tego szukałem latami.

Życzę Ci samych sukcesów w Twoich poczynaniach
Pozdrawiam
Przemek
kup-spróbuj-zostań lub szukaj - moje MLM'owe motto
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Kwiecień 4 '15
Podoba mi sie Twoje motto mógłbym sie pod nim podpisać
Zdrowych Pogodnych Świąt
i pozdrawiam
Sebastian Majewski Free
Sebastian Majewski Kwiecień 8 '15
Witam,
mam przyjemność przedstawić użytkownikom nowy projekt zarządzany przez jednego z najbardziej kreatywnych i znanych biznesmenów i liderów MLM - Daniela Kubacha.
S7 Medical Company sp z o.o. - firma z całkowicie polskim kapitałem.
Produktem firmy są abonamenty medyczne sprzedawane w systemie sprzedaży bezpośredniej jak również w systemie mlm.
Celem naszej firmy jest - upowszechnić prywatną, nowoczesną służbę zdrowia, aby była ona dostępna tak jak telefonia komórkowa.
Naszym celem jest posiadanie 1.000.000 klientów do końca 2018 roku
Kadra zarzadzająca:
  1. Daniel Kubach - Prezes Zarządu
    Członek Business Centre Club
  2. Tomasz Młodzianowski - Wiceprezes Zarządu
  3. Tomasz Juszczyk - Dyrektor ds. Klientów Biznesowych

Korzyści płynące z posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej
» Brak karencji
» Elastyczność w wyborze odpowiedniego pakietu w ramach indywidualnych potrzeb
» Oszczędność czasu - krótki czas oczekiwania na wizytę, brak kolejek, możliwość wykonania badania w trakcie pracy.
» Dostęp do lekarza w dowolnym miejscu w Polsce bez zbędnych procedur i formalności
» Oszczędność pieniędzy
» Prestiż wynikający z posiadania prywatnej opieki medycznej
» Wyższa jakość życia, bezpieczeństwo oraz wygoda
» Punktualne wizyty
» Możliwość posiadania pakietu medycznego za darmo w przypadku polecenia 7 klientów
» Indywidualne podejście do pacjenta
» Gwarancja wysokiej jakości usług i kompleksowej opieki lekarskiej (opieka podstawowa, specjalistyczna, ambulatoryjna)
» Nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów bez skierowania od lekarza prowadzącego
» Wysoce wykwalifikowany personel medyczny
» Szybka i skuteczna rejestracja
» Nowocześnie wyposażone placówki na terenie całej Polski
» Telefoniczna obsługa pacjenta czynna 24h

Korzyści płynące z posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej dla Klienta Biznesowego
» Brak karencji
» Brak ograniczeń wiekowych
» Brak limitu ilości dzieci w pakietach rodzinnych
» Możliwość wykreślenia zwolnionego pracownika z opieki medycznej
» Szybkość wprowadzenia obsługi
» Cena już od 49 zł/mc

Korzyści płynące z posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej dla Pracodawcy

» Zwiększenie efektywności pracy poprzez zmniejszenie absencji chorobowej
» Program motywacyjny dla najlepszych
» Zmniejszenie kosztów rekrutacji poprzez przywiązanie do firmy
» Wg. badań najlepiej oceniany bonus pozapłacowy przez pracowników
» Elastyczność –możliwość dodania oraz wykreślenia zwolnionego pracownika z opieki medycznej w każdym momencie
» Szybkość wprowadzenia obsługi
» Cena już od 49 zł/mc

Dlaczego S7?

» Jesteśmy członkiem Business Centre Club
» 1000 placówek medycznych na terenie całej Polski.
» Firma z Polskim kapitałem, płacimy podatki w Polsce i tutaj tworzymy nowe miejsca pracy
» Dostęp do wszystkich świadczeń medycznych
» Ponad 5 lat doświadczenia
» Ceny abonamentu rozpoczynające się od 49/65zł
» 20-letnie doświadczenie w sprzedaży
» Program partnerski „7 kroków do celu”, dzięki któremu każdy może mieć abonament medyczny za darmo.
» Wprowadzamy innowacyjne produkty takie jak: e-doktor (teledoktor), badania stanu zdrowia na odległość

Korzystaj ze świadczeń szybko i wygodnie.

Jak wygląda korzystanie z takiego pakietu? To proste i wygodne.
Otrzymujesz imienną plastikową Kartę Pacjenta OM SIGNUM:
» z imieniem i nazwiskiem
» ID pacjenta
» oraz z numerem telefonu na czynną 24h rejestrację
Wszystkie rejestracje są realizowane telefonicznie, bez kolejek, zbędnych formalności, marnowania czasu.
Wystarczy zadzwonić, przedstawić się, umówić na wizytę w wybranej placówce i… przyjść o umówionej porze do lekarza czy na badania. Tyle.

1000 placówek w całej Polsce

Placówki medyczne na terenie całej Polski
Placówki medyczne naszej sieci są każdym województwie,
dlatego zawsze, jeśli potrzebujesz - na urlopie, czy podczas
delegacji – możesz skorzystać z pomocy w jednej z placówek.
Wystarczy zadzwonić na Infolinię Medyczną!
ŁÓDZKIE 38 placówek, PODKARPACKIE 70 placówek, ŚWIĘTOKRZYSKIE 21 placówek, KUJAWSKO-POMORSKIE 47 placówek, MAŁOPOLSKIE 89 placówki, PODLASKIE 18 placówek, LUBUSKIE 42 placówki, ZACHODNIO-POMORSKIE 67 placówek, MAZOWIECKIE 116 placówek, WARMIŃSKO-MAZURSKIE 70 placówek, OPOLSKIE 20 placówek, POMORSKIE 90 placówek, WIELKOPOLSKIE 127 placówek, ŚLĄSKIE 90 placówek, LUBELSKIE, 49 placówek, DOLNOŚLĄSKIE 110 placówek.

Podsumowanie informacji o pakietach

Dla przypomnienia, jak wygląda oferta pakietów:
» ceny zaczynają się od 49 zł miesięcznie za cały pakiet ( porównywalnie z ubezpieczeniem grupowym ) i zależą od ilości osób
» jest 5 pakietów do wyboru, ze zwiększającą się ilością świadczeń medycznych: lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, badań w pakiecie (wariat najtańszy jest całkiem niezły),
» płaci się raz miesięcznie za wszystko co jest w pakiecie, bez limitów wizyt, badań itp.
» pakiety są w opcjach: indywidualny / partnerski (partner/ka – nie musi to być mąż czy żona lub jedno dziecko) / rodzinny (partner/ka + dzieci do 25 lat)
» z dostępem do ok. 1000 placówek medycznych w całym kraju, ze wszystkich można korzystać

Korzyści, które oferujemy naszym współpracownikom

» Niska bariera wejścia- 39 zł
» Produkt rozwiązujący problemy większości społeczeństwa
» Brak konkurencji. Do 2020 r. 8.500.000 ludzi kupi abonament medyczny.
»
» Comiesięczny dochód z pozyskanych klientów przez wiele lat
»
» Możliwość obsługi firm – zwielokrotnienie dochodów
»
Wraz ze wzrostem ilości klientów rośnie wynagrodzenie i wysokość prowizji dla partnera
»
» Samochody służbowe mini, BMW 3,5,7 oraz Porsche Panamera
»
» Premie za osiągnięcie pozycji od 10.000zł do 100.000zł
»
» Możliwość stania się udziałowcem/akcjonariuszem firmy
» Unikatowy system szkoleń przygotowany dla S7Team
»
» Dedykowana personalna strona sprzedażowa pracująca dla Ciebie
»
» Bierzemy na siebie sprzedaż i rekrutację – marketing 4G
»
» Dział wsparcia sprzedaży

W razie pytań proszę o kontakt: sebastian.majewski4@gmail.com
                                                          722384453
Pozdrawiam.
Sebastian Majewski
http://majewskisebastian.pl
Wiadomość była edytowana przez Sebastian Majewski Kwiecień 8 '15
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Kwiecień 9 '15
Tylko czytajcie umowy ja nie przeczytałem i straszą mnie komornikiem
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Kwiecień 26 '15
Cóż mająć lamininę, nie często odwiedzam gabinety lekarskie... a wychodząć od lekarza też trzeba wydać w aptece :-)
Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Kwiecień 28 '15
I dokładnie tu masz rację, ja piję probiotyki takie właśnie i chodząc do lekarza też jestem zaskoczony wynikami Lekarz zadowolony, że mnie dobrze leczy a ja nie wykupuje recept i co jakiś czas poddaje sie badaniom kontrolnym. A jestem po zawale i mini udarze. Nie biorę żadnych leków ( ale nie mówie tego lekarzom)
Przemek Wojtasik Free
Przemek Wojtasik Kwiecień 28 '15
Widzisz, kolega, który ostatnio dołączył do naszego zespołu i postanowił spróbować, obecnie nie ma śladu po udarze móżdżka (7 lat temu), wróciło mu czucie w kolanie (po 25 latach braku)... nie zamierzał promować tematu, ale po badaniach (mi tomograf) tak się nakręcił, że nie można go teraz zatrzymać.... sponosoruje i zarabia. Tak działają nasze produkty. Ja wyszedłem z depresji. Mojej żonie zanikły objawy choroby hashimoto. Wspaniale jest robić coś, do czego ma się przekonanie, otrzymuje się dochody. Jestem zafascynowany, bo sam doświadczyłem jak to działa.

I jeszcze jedna sprawa. Działamy w grupie, ręka w rękę, jest pomoc i wspieramy się, to też dla mnie nowość w MLM... Komfortem jest także to, że mamy kilka osób, które doświadczyły zdrowia, można się z nimi spotkać, porozmawiać.

Pozdrawiam
Przemek

Mirosław Piatkowski Silv
Mirosław Piatkowski Kwiecień 30 '15
i tak trzymaj gratuluję

blog mlm | forum mlm | opinie marketing sieciowy